O inwestycji

Ciesz się życiem,
ciesz rodziną!

Hill Park Apartments to luksusowe wille miejskie idealne dla singli, par i rodzin z dziećmi. W każdym budynku mieszczą się cztery dwupoziomowe apartamenty o powierzchniach od 145 m kw. do 225 m kw., które zapewniają komfort mieszkania, taki jak w domu jednorodzinnym. Łącząc zalety mieszkania w domu rodzinnym nie obciążają mieszkańców kosztownym i czasochłonnym utrzymaniem własnego domu. W Hill Park zapewniliśmy Ci usługę związaną z utrzymaniem domu na najwyższym poziomie. Inteligentne domy z klimatyzacją, instalacją kominkową położone są w pięknej willowej okolicy, wśród zieleni, a jednocześnie z dostępem do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Hill Park Apartments zdobyło główną nagrodę w kategorii Najbardziej Luksusowej Inwestycji Mieszkalnej 2014 roku przyznawaną przez CIJ Journal. CIJ Awards to nagrody przyznawane najlepszym firmom i projektom na polskim rynku nieruchomości.

cij aw

Teren ogrodzony Plac zabaw całodobowa ochrona Tereny rekreacyjne
Rozkoszuj się słońcem we własnym ogrodzie

O inwestycji

Przestrzeń jest
luksusem!

Dlatego w Hill Park zaprojektowaliśmy apartamenty o dużych powierzchniach, wygodne i funkcjonalne. Najmniejszy apartament ma 145 m kw.. Dolne apartamenty posiadają własny ogród z drewnianym tarasem. Górne apartamenty  mają duże, piękne tarasy na dachu. Teren osiedla jest całkowicie wyłączony z ruchu kołowego samochodów, a dzięki kontroli dostępu i monitoringowi mieszkańcy mają zapewniony najwyższy poziom komfortu, prywatności, spokoju i bezpieczeństwa.

zobacz film z drona
Ciesz się życiem, ciesz rodziną

Nawet najdalsza podróż
zaczyna się z domu

Dla tych, którzy lubią podróżować Hill Park będzie idealnym miejscem. Stąd mogą zacząć się niezapomniane i spontaniczne weekendowe wypady! Mikołajki są w odległości 2:30 jazdy samochodem, Berlin 4:30, Sopot 3:10. Doskonały dojazd do lotniska Modlin umożliwi spontaniczny weekend w Wenecji, Mediolanie czy Londynie. Pomoc w zamówieniu usług, biletów i serwisów zapewnia Concierge.

Willowa okolica, bliskość Parku Młocińskiego oraz Lasku Bielańskiego zapewnia codzienną możliwość aktywnego wypoczynku. Tylko od Ciebie będzie zależało jak spędzisz ten dzień czy uprawiając jogging, nordic walking, jeżdżąc na rowerze, czy spacerując wśród zieleni.

Idealne miejsce na długie spacery

Otoczenie

Bliskość Parku
Młocińskiego

Hill Park położony jest w północnej części Bielan w sąsiedztwie lasów i parków. Z osiedla roztacza się bezpośredni widok na Park Nowa Warszawa oraz zielone otoczenie domów jednorodzinnych. Szczególnie blisko osiedla położony jest Park Młociński, który jest pozostałością po prastarej Puszczy Mazowieckiej. Na terenie parku zlokalizowane są place zabaw, ścieżka sprawnościowa, miejsca piknikowe oraz dwa punkty widokowe na drewnianych podestach. Na szczególną uwagę zasługuje niedaleko położony Pałac Brühla , który został wzniesiony jako rezydencja podmiejska w połowie XVIII wieku  na skarpie wiślanej, który przez długie lata słynął z hucznych zabaw i bali.

park las lokale usługowe Tereny rekreacyjne

Luxury Development of the Year 2014

Developer

Spółka Marvipol S.A.

Spółka Marvipol S.A. powstała w 1996 roku. Na początku działalność Spółki koncentrowała się tylko na usługach związanych ze wstępnymi etapami procesu deweloperskiego, tj. pozyskiwaniem gruntów pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, a także szeroko rozumianym konsultingiem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Od 2000 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego. W 2008 roku akcje Marvipol S.A. po raz pierwszy pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Skontaktuj się
z ekspertem hill park

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Marvipol S.A.

Wyrażam zgodę na przedstawianie mi informacji handlowych przez telefon przez Marvipol S.A.

Wyrażam zgodę na udostępnienie danych spółkom z Grupy Marvipol aby otrzymywać informacje handlowe drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na udostępnienie danych spółkom z Grupy Marvipol aby otrzymywać informacje handlowe drogą telefoniczną

x Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.