Udogodnienia

Wysoka jakość
materiałów

Mieszkania zaprojektowane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Przemyślane rozwiązania użytkowe zapewnią mieszkańcom prawdziwy komfort codziennego życia. Duży nacisk położyliśmy szczególnie na reprezentacyjny charakter części wspólnych. Estetyczne wykończenie elewacji domu płytami  hpl funermax, cokołów budynku i stopni schodowych granitem Absolut Black, zastosowanie panoramicznych wind firmy KONE , drewnianych tarasów z drewna bangkirai oraz podłóg w holach wejściowych z Gresu Traventino i wysokiej jakości wykładziny – wszystko po to, by zaspokoić potrzeby i gust najbardziej wymagających klientów.

Inteligentny dom Videodomofon Winda Klimatyzacja

Udogodnienia

Atrakcyjne miejsce
do mieszkania

Concierge

Pozyskiwanie informacji

W osiedlu Hill Park do Twojej dyspozycji dostępna jest bezpłatna usługa Noble Concierge. Na pomoc konsultantów w nagłych i bardzo wyspecjalizowanych sprawach możesz liczyć 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poniższe przykłady to jedynie niewielka część usług, które możesz zamówić:

 • Pozyskanie informacji na zadany temat
 • Zakup biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe
 • Organizacja podróży, imprezy okolicznościowej
 • Rezerwacje i zakup biletów lotniczych
 • Dostarczenie kwiatów pod wskazany adres
 • Rezerwacje stolika w restauracji, modnym klubie
 • Zamówienie taksówki lub samochodu
 • Rezerwacja gabinetu i usług SPA
 • Konsultacje ze stylistą
 • Dostarczenie zakupów
 • Dla domu – hydraulik, złota rączka
 • Organizacja opieki nad dzieckiem, pomoc domowa

Recepcja

W trosce
o mieszkańców

Dla bezpieczeństwa mieszkańców w recepcji Hill Park Apartments, w budynku od strony  ul. Królowej Jadwigi, prowadzony jest na bieżąco monitoring osiedla.  Osiedle jest zamknięte by mieszkańcy mieli pewność, że żadna niepożądana osoba nie dostanie się  w pobliże ich domu. Nie zaskoczy nas nawet listonosz, bo w recepcji są skrzynki na listy,  a recepcja poinformuje o czekających przesyłkach.  Profesjonalnie wyglądający i przyjaźnie usposobiony recepcjonista anonsuje wizytę gości.  Recepcja odbierze do przesyłkę lub przechowa klucze do apartamentu.

Placówki edukacyjne

Bliskość placówek
edukacyjnych

Hill Park to idealne miejsce dla Twojej rodziny! Liczne przedszkola i szkoły zapewnią edukację Państwa dzieciom na najwyższym poziomie i w miłej atmosferze. Napisz do nas, a otrzymasz pełną listę placówek edukacyjnych w okolicy.

Przedszkola Szkoły podstawowe Gimnazja Licea ogólnokształcące

 

Skontaktuj się
z ekspertem hill park

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Marvipol S.A.

Wyrażam zgodę na przedstawianie mi informacji handlowych przez telefon przez Marvipol S.A.

Wyrażam zgodę na udostępnienie danych spółkom z Grupy Marvipol aby otrzymywać informacje handlowe drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na udostępnienie danych spółkom z Grupy Marvipol aby otrzymywać informacje handlowe drogą telefoniczną

x Administratorem danych jest Marvipol S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.